Ви увійшли якГость
Група "Гости"
Вітаю Вас
Гость
RSS
Вихід
 
 
Каталог статей »
Меню сайту


Вхід на сайт


Знайти:
для вчителів, педагогів, студентів [17]Різні статті [2]для батьків [21]


Відео-поради


Портал у конкурсах
конкурс сайтов
BannerFans.com Рейтинг образовательных сайтов mega-talant.com
https://mega-talant.com/


Порадити друзям


Моя кнопкаБезкоштовно SMSЛічильник
Яндекс.Метрика Flag Counter


Online uCoz
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
и


Головна » Статті » Консультації, статті » для батьків

Знаходимо ключик до серця дитини

Прості поради батькам : «Знаходимо ключик до серця дитини»
1 . Хвалимо на людях , розбираємося  наодинці !
2 . Обговорюємо  не дитину , а її вчинки !
3 . Не " нападаємо » на дитину всією родиною!
4 . Не шкодуємо тут же , якщо вилаяв батько , тримаємо нейтралітет ... хоча б деякий час.
 5 . Радьтеся з дитиною з питань , що стосуються вашої родини: що приготувати до обіду , як краще провести вихідні , які меблі купити в будинок і т.д.
6 . Створіть у сім'ї традицію успішних переговорів. Запитайте свою дитину , що вона  відчуває , коли бере участь у прийнятті рішення нарівні з дорослими.
7 . Давайте будемо частіше говорити нашим дітям про те , як ми їх любимо !
8 . Розділіть , для себе в першу чергу , ставлення до своєї дитини і до її вчинків .
9 . Поговоріть з малюком  про його реальні досягнення і про почуття, які у нього виникали під час процесу і при отриманні результату .
10 . Частіше хваліть свою дитину за кожну дрібницю , пояснюючи , за що ви її хвалите . Давайте малюкові приємні визначення , що закріплюють хорошу поведінку : « старанний учень» , «творчий хлопчик» , « акуратна дівчинка» , « наполеглива людина » і т.д.
11 . Якщо ваша дитина на вас образилася , попросіть у неї пробачення і скажіть про те , як сильно ви її любите. Батько ( мати) , здатний вибачитися перед дитиною , викликає у нього повагу , і відносини стають ближчими і щирими.
12 Важливо , щоб дитина вміла рахувати гроші, витрачати , заощаджувати , отримувати задоволення від покупок , ставитися відповідально до сімейних грошей, поважати працю і тих , хто трудиться . І тоді , коли малюк  виросте , він навчиться заробляти гроші і забезпечувати свою сім'ю.


Джерело: інтернет-ресурси

Категорія: для батьків | Додав: inecca (16.02.2014)
Переглядів: 605 | Теги: поради батькам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
РЕКЛАМА
Від Вас - матеріал,фотографії,побажання кольорів.
Від мене - якісний, яскравий матеріал у форматі Microsoft PowerPoint або mp4.


АНОНС
Конкурс "Відео до уроку" «Учительський журнал on-line»

II-я МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО АУТИЗМУ «ОТКРЫВАЯ ДВЕРИ»!Сертифікат
Вартість сертифікату 15 грн. або 60 руб


Пошук за тегами
агресивна дитина затримка мовного розвитку гіперактивна дитина дислексия Скарбничка для батьків Диференціація С-Ш Навчальні посібники поради батькам Документація вчителя-логопеда довідник Ігри з буквами Артикуляційна гімнастика Логопедичний масаж практичний посібник Дислексія бінарні заняття Професії в картинках ікт Алалія Автоматизація звука Р Алалия алалія моторна Життєве та педагогічне кредо Заикание затримка психічного розвитку звязне мовлення Методичні посібники Логічні ігри буклети Конспекти занять для дітей Дидактичні ігри Готуємо руку до письма презентації Гра Ізографи Посібник Мнемотаблиці мовленнєвий розвиток Зондовий масаж Словесні ігри Абетка у віршах Автоматизація сонорних звуків займенники Диференціація звуків с-з Диференціація свистячих та шиплячих алфавит Дыхательная гимнастика по Стрельник Логопедичний зошит дидактична гра заняття логопедична гра граматика види переказу буклет графічні символи виховні заходи Диференціація звуків С-Ш диференціація с-ц Конспект заняття Мнемотехника Дисграфія відео артикуляції звуків Використання сенкану Оптична дисграфія діти з особливими потребами атестація педагогічних працівників графо-моторні навички Автоматизація звука С логопедичні схеми-завдання Диференціація звуків р-л диференціація п-б диференціація т-д логопедичне заняття диференціація г-х звук ж граматичні категорії ЗНМ диктанти Автоматизація звука З автоматизація звука Ш інклюзія Голосні звуки звук Рь Автоматизація звуків диференціація звуків Ч-Ц автоматизація звука Л Звукові хатинки лінгвістичний тренажер карточки ПЕКС Автоматизація звука Ж Автоматизація Ш звуковий аналіз слова зимуючі птахи Антистрес дрібна моторика казкотерапія Конспекти занятть для дітей ігри з голосними буквами голосні букви букви й-ї


Електронні книги
Середня школа.Дитячий садок Управління школою і загальна методика.Для батьків.


...


Друзі сайту
Школьный дворик Рудаковой Лидии
Сходинки до вершин знань
Перша сходинка школяра
 Сайт учителя П’ятих Олени Іванівни
Сайт 2-Б


Пошук по сайту


Календар


Погода