Ви увійшли якГость
Група "Гости"
Вітаю Вас
Гость
RSS
Вихід
 
 
Каталог статей »
Меню сайту


Вхід на сайт


Знайти:
для вчителів, педагогів, студентів [21]Різні статті [2]для батьків [22]


Відео-поради


Портал у конкурсах
BannerFans.com Рейтинг образовательных сайтов mega-talant.com
https://mega-talant.com/


Порадити друзям


МИ НА Facebook


Моя кнопкаБезкоштовно SMSЛічильник
Яндекс.Метрика Flag Counter


Online uCoz
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
и


Головна » Статті » Консультації, статті » для батьків

Знаходимо ключик до серця дитини

Прості поради батькам : «Знаходимо ключик до серця дитини»
1 . Хвалимо на людях , розбираємося  наодинці !
2 . Обговорюємо  не дитину , а її вчинки !
3 . Не " нападаємо » на дитину всією родиною!
4 . Не шкодуємо тут же , якщо вилаяв батько , тримаємо нейтралітет ... хоча б деякий час.
 5 . Радьтеся з дитиною з питань , що стосуються вашої родини: що приготувати до обіду , як краще провести вихідні , які меблі купити в будинок і т.д.
6 . Створіть у сім'ї традицію успішних переговорів. Запитайте свою дитину , що вона  відчуває , коли бере участь у прийнятті рішення нарівні з дорослими.
7 . Давайте будемо частіше говорити нашим дітям про те , як ми їх любимо !
8 . Розділіть , для себе в першу чергу , ставлення до своєї дитини і до її вчинків .
9 . Поговоріть з малюком  про його реальні досягнення і про почуття, які у нього виникали під час процесу і при отриманні результату .
10 . Частіше хваліть свою дитину за кожну дрібницю , пояснюючи , за що ви її хвалите . Давайте малюкові приємні визначення , що закріплюють хорошу поведінку : « старанний учень» , «творчий хлопчик» , « акуратна дівчинка» , « наполеглива людина » і т.д.
11 . Якщо ваша дитина на вас образилася , попросіть у неї пробачення і скажіть про те , як сильно ви її любите. Батько ( мати) , здатний вибачитися перед дитиною , викликає у нього повагу , і відносини стають ближчими і щирими.
12 Важливо , щоб дитина вміла рахувати гроші, витрачати , заощаджувати , отримувати задоволення від покупок , ставитися відповідально до сімейних грошей, поважати працю і тих , хто трудиться . І тоді , коли малюк  виросте , він навчиться заробляти гроші і забезпечувати свою сім'ю.


Джерело: інтернет-ресурси

Категорія: для батьків | Додав: inecca (16.02.2014)
Переглядів: 658 | Теги: поради батькам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
РЕКЛАМА
Від Вас - матеріал,фотографії,побажання кольорів.
Від мене - якісний, яскравий матеріал у форматі Microsoft PowerPoint або mp4.


АНОНС
II-я МЕЖДУНАРОДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО АУТИЗМУ «ОТКРЫВАЯ ДВЕРИ»!

3-4квітня 2018року в м. Київ відбудеться ІІ-га міжнародна науково - практична конференція «Проблеми навчання, виховання та корекції розвитку дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями в інклюзивних закладах освіти»Сертифікат
Вартість сертифікату 15 грн. або 60 руб


Пошук за тегами
агресивна дитина затримка мовного розвитку гіперактивна дитина поради батькам дислексия логопедичне заняття Диференціація С-Ш Навчальні посібники довідник Артикуляційна гімнастика Логопедичний масаж практичний посібник Документація вчителя-логопеда бінарні заняття Професії в картинках Алалія Алалия алалія моторна Життєве та педагогічне кредо Заикание затримка психічного розвитку Логічні ігри Методичні посібники звязне мовлення буклети Скарбничка для батьків графо-моторні навички Ігри з буквами Дидактичні ігри Готуємо руку до письма презентації заняття Гра Автоматизація звука Р Ізографи Посібник мовленнєвий розвиток Зондовий масаж Автоматизація звука С Диференціація звуків С-Ш Абетка у віршах Автоматизація сонорних звуків займенники Диференціація звуків с-з Диференціація свистячих та шиплячих алфавит Дыхательная гимнастика по Стрельник Логопедичний зошит логопедична гра Мнемотаблиці граматика Оптична дисграфія ікт види переказу графічні символи буклет виховні заходи диференціація с-ц Дисграфія Мнемотехника Дислексія відео артикуляції звуків Використання сенкану автоматизація звука Л діти з особливими потребами атестація педагогічних працівників логопедичні схеми-завдання диференціація п-б диференціація т-д диференціація г-х дидактична гра ЗНМ Автоматизація звука Ж звук ж граматичні категорії диктанти Автоматизація звука З автоматизація звука Ш інклюзія Голосні звуки звук Рь Автоматизація звуків Конспект заняття диференціація звуків Ч-Ц Словесні ігри Звукові хатинки Автоматизація Ш звуковий аналіз слова зимуючі птахи Антистрес Конспекти занятть для дітей дрібна моторика ігри з голосними буквами голосні букви букви й-ї Диференціація звуків р-л вірші для масажу Су-Джок звуки раннього та середнього онтоге Конспекти занять для дітей абетка-розмальовка


Електронні книги
Середня школа.Дитячий садок Управління школою і загальна методика.Для батьків.


...


Друзі сайту
Школьный дворик Рудаковой Лидии
Сходинки до вершин знань
Перша сходинка школяра
 Сайт учителя П’ятих Олени Іванівни
Сайт 2-Б


Пошук по сайту


Календар


Погода