Ви увійшли якГость
Група "Гости"
Вітаю Вас
Гость
RSS
Вихід
 
 
Каталог статей »
Меню сайту


Вхід на сайт


Знайти:
для вчителів, педагогів, студентів [24] Різні статті [2] для батьків [22]


Порадити друзям


МИ НА Facebook


Моя кнопкаЛічильник
Яндекс.Метрика Flag Counter


Online uCoz


Головна » Статті » Консультації, статті » для батьків

Знаходимо ключик до серця дитини

Прості поради батькам : «Знаходимо ключик до серця дитини»
1 . Хвалимо на людях , розбираємося  наодинці !
2 . Обговорюємо  не дитину , а її вчинки !
3 . Не " нападаємо » на дитину всією родиною!
4 . Не шкодуємо тут же , якщо вилаяв батько , тримаємо нейтралітет ... хоча б деякий час.
 5 . Радьтеся з дитиною з питань , що стосуються вашої родини: що приготувати до обіду , як краще провести вихідні , які меблі купити в будинок і т.д.
6 . Створіть у сім'ї традицію успішних переговорів. Запитайте свою дитину , що вона  відчуває , коли бере участь у прийнятті рішення нарівні з дорослими.
7 . Давайте будемо частіше говорити нашим дітям про те , як ми їх любимо !
8 . Розділіть , для себе в першу чергу , ставлення до своєї дитини і до її вчинків .
9 . Поговоріть з малюком  про його реальні досягнення і про почуття, які у нього виникали під час процесу і при отриманні результату .
10 . Частіше хваліть свою дитину за кожну дрібницю , пояснюючи , за що ви її хвалите . Давайте малюкові приємні визначення , що закріплюють хорошу поведінку : « старанний учень» , «творчий хлопчик» , « акуратна дівчинка» , « наполеглива людина » і т.д.
11 . Якщо ваша дитина на вас образилася , попросіть у неї пробачення і скажіть про те , як сильно ви її любите. Батько ( мати) , здатний вибачитися перед дитиною , викликає у нього повагу , і відносини стають ближчими і щирими.
12 Важливо , щоб дитина вміла рахувати гроші, витрачати , заощаджувати , отримувати задоволення від покупок , ставитися відповідально до сімейних грошей, поважати працю і тих , хто трудиться . І тоді , коли малюк  виросте , він навчиться заробляти гроші і забезпечувати свою сім'ю.


Джерело: інтернет-ресурси

Категорія: для батьків | Додав: inecca (16.02.2014)
Переглядів: 1151 | Теги: поради батькам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
РЕКЛАМА
Від Вас - матеріал,фотографії,побажання кольорів.
Від мене - якісний, яскравий матеріал у форматі Microsoft PowerPoint або mp4.


Сертифікат
Вартість сертифікату 15 грн. або 60 руб


Пошук за тегами
мовленнєвий розвиток агресивна дитина гіперактивна дитина поради батькам Ігри з буквами практичний посібник Документація вчителя-логопеда бінарні заняття Професії в картинках Алалия алалія моторна Диференціація С-Ш затримка мовного розвитку Логопедичний масаж Методичні посібники Навчальні посібники Логічні ігри Скарбничка для батьків Конспекти занять для дітей Дидактичні ігри Готуємо руку до письма звязне мовлення заняття презентації Гра Дислексія Посібник Мнемотаблиці Словесні ігри Зондовий масаж Абетка у віршах Автоматизація сонорних звуків алфавит Логопедичний зошит граматика ікт види переказу буклет графічні символи виховні заходи Диференціація звуків С-Ш дидактична гра Мнемотехника Дисграфія відео артикуляції звуків Використання сенкану Оптична дисграфія атестація педагогічних працівників графо-моторні навички Автоматизація звука С логопедична гра логопедичні схеми-завдання логопедичне заняття автоматизація звука Л Автоматизація звука Ж граматичні категорії Автоматизація звука З автоматизація звука Ш Голосні звуки звуковий аналіз слова Автоматизація звуків Автоматизація Ш буклети диктанти Антистрес Конспект заняття ігри з голосними буквами голосні букви букви й-ї Диференціація звуків р-л вірші для масажу Су-Джок Алалія абетка-розмальовка гімнастика для очей відео-гра Автоматизація звука Р відеогра індивідуальна робота звуконаслідування Буквар викликаємо голосні звуки викликаємо звуки інклюзія аутизм Автоматизація Р автоматизація Р -ДР-ТР- Конспекти занятть для дітей міжпівкульна взаємодія Автоматизація звука Ч Пори року ЗНМ Графомоторні навички букви и-е ІРЦ інклюзія в дитячому садочку Артикуляційна гімнастика біоенергопластика Презентація воркшоп свистячі звуки


Електронні книги
Середня школа.Дитячий садок Управління школою і загальна методика.Для батьків


Друзі сайту
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Школьный дворик Рудаковой Лидии
Сходинки до вершин знань
Перша сходинка школяра
 Сайт учителя П’ятих Олени Іванівни
Сайт 2-Б
Спільнота освітян УМІТИ ВЧИТИ


Пошук по сайту


Календар


Погода